Aktualności


kominki Elbląg
kominki Elbląg
18.03.2019

Prmocja

W oczekiwaniu na wiosnę -WIETRZENIE SKLEPU-proponujemy Państwu 10 % rabatu na  wkłady kominkowe i piecyki wolnostojące znajdujące się aktualnie na stanie. Promocja trwa do  30.04. 2019r

22.12.2018

Święta Bożego Narodzenia

22.12.2018

Życzenia Świąteczne

koza AB w kaflach
koza AB w kaflach
20.06.2017

Piecyki wolostojące

Zachęcamy do zakupu piecyków wolnostojących o nazwie "koza AB w kaflach" produkt Firmy "Kratki.pl" .Kolor kafli do wyboru : czerwień, czerń, biel. Zachęcamy do obejrzenia w naszym sklepie -zapewniamy atrakcyjne ceny

Charnwood
Charnwood
24.05.2016

Charnwood wyjątkowe piece na drewno i paliwo stałe

Firma A.J. Wells & Sons Ltd, producent pieców Charnwood powstała w 1972 roku. Jest to firma rodzinna, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości pieców na drewno i inne paliwo stałe. Jest to jednocześnie najstarszy producent tego typu urządzeń w Wielkiej Brytanii. Obecnie przedsiębiorstwem zarządza drugie i trzecie pokolenie rodzinny Wellsów.Dzięki solidnej konstrukcji urządzenia Charnwood od wielu lat utrzymują niezmiennie wysoką jakość.
Działalność firmy rozpoczął w 1972 roku Alfred Wells i jego dwaj synowie. Pierwotnie siedzibą firmy była miejscowość Niton na wyspie Wight (południowa Anglia). W ciągu ostatnich czterdziestu lat mała firma mieszcząca się na powierzchni 1500 stóp kwadratowych (139 m²) i zatrudniająca 3 osoby rozrosła się do przedsiębiorstwa zajmującego powierzchnię 50000 stóp kwadratowych czyli 4645 m2 z zatrudnieniem przekraczającym 170 osób, stając się jednocześnie jednym z większych pracodawców na wyspie Wight. Obecnie siedziba firmy mieści się w miejscowości Newport.Jesteśmy dumni z naszej kadry pracowniczej. Naszych pracowników cenimy za lojalność i ciężką pracę, szczególnie tych, którzy pracują dla nas przez ostatnie 25 lat. Bez wątpienia ma to ogromny wpływ na stabilność firmy, a także na stałą, wysoką jakość produktów.Firma A.J.Wells & Sons Ltd. prowadzona jest przez chrześcijan, dlatego chrześcijańskie wartości i zasady stanowią wyznacznik działalności firmy.
Na wysoką jakość produktów Charnwood kluczowy wpływ wywiera zaangażowanie pracowników oraz ciągłe inwestycje w najnowsze technologie i sprzęt. W ostatnich latach firma zainwestowała we własną emaliernię, nowoczesne zaawansowane technologicznie prasy (CNC controlled), roboty spawalnicze oraz wycinarki laserowe. Najnowszy sprzęt gwarantuje powtarzalność, precyzję i wysoką jakość najdrobniejszych elementów.