Aktualności


zmiana cen
zmiana cen
20.06.2017

Ostatnie dni zakupu wkładów Spartherm i Arcadia po starych cenach


Szanowni Klienci

Informujemy, iż od 01.07.2017 będzie obowiązywał  nowy cennik wszystkich grup produktowych i części zamiennych Spartherm. (m.in. Spartherm, DRU, ebios, Arcadia, Brula) ceny niestety idą w górę.
Na wszystkie zamówione  wkłady  firmy Spartherm które zostaną przyjęte  do 30.06.2017 obowiązywać będą  aktualne  ceny.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt  500055042 lub 55 2333615
Przypominamy również o przerwie urlopowej w fabryce Spartherm w dniach od 17 do 30 lipca br.
Wiąże się ona z przedłużonym o ten czas (około 2 tygodnie) terminem realizacji .

koza AB w kaflach
koza AB w kaflach
20.06.2017

Piecyki wolostojące

Zachęcamy do zakupu piecyków wolnostojących o nazwie "koza AB w kaflach" produkt Firmy "Kratki.pl" .Kolor kafli do wyboru : czerwień, czerń, biel. Zachęcamy do obejrzenia w naszym sklepie -zapewniamy atrakcyjne ceny

30.03.2017

Super promocja

Świąteczna promocja
Świąteczna promocja
06.12.2016

MIKOŁAJKOWA PROMOCJA

Vita angelo 39/58,SL
Vita angelo 39/58,SL
24.05.2016

Arcadia nowość i jakość za umiarkowaną cenę

ARCADIA nowość za umiarkowaną cenę W RODZINIE SPARTHERM

Charnwood
Charnwood
24.05.2016

Charnwood wyjątkowe piece na drewno i paliwo stałe

Firma A.J. Wells & Sons Ltd, producent pieców Charnwood powstała w 1972 roku. Jest to firma rodzinna, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości pieców na drewno i inne paliwo stałe. Jest to jednocześnie najstarszy producent tego typu urządzeń w Wielkiej Brytanii. Obecnie przedsiębiorstwem zarządza drugie i trzecie pokolenie rodzinny Wellsów.Dzięki solidnej konstrukcji urządzenia Charnwood od wielu lat utrzymują niezmiennie wysoką jakość.
Działalność firmy rozpoczął w 1972 roku Alfred Wells i jego dwaj synowie. Pierwotnie siedzibą firmy była miejscowość Niton na wyspie Wight (południowa Anglia). W ciągu ostatnich czterdziestu lat mała firma mieszcząca się na powierzchni 1500 stóp kwadratowych (139 m²) i zatrudniająca 3 osoby rozrosła się do przedsiębiorstwa zajmującego powierzchnię 50000 stóp kwadratowych czyli 4645 m2 z zatrudnieniem przekraczającym 170 osób, stając się jednocześnie jednym z większych pracodawców na wyspie Wight. Obecnie siedziba firmy mieści się w miejscowości Newport.Jesteśmy dumni z naszej kadry pracowniczej. Naszych pracowników cenimy za lojalność i ciężką pracę, szczególnie tych, którzy pracują dla nas przez ostatnie 25 lat. Bez wątpienia ma to ogromny wpływ na stabilność firmy, a także na stałą, wysoką jakość produktów.Firma A.J.Wells & Sons Ltd. prowadzona jest przez chrześcijan, dlatego chrześcijańskie wartości i zasady stanowią wyznacznik działalności firmy.
Na wysoką jakość produktów Charnwood kluczowy wpływ wywiera zaangażowanie pracowników oraz ciągłe inwestycje w najnowsze technologie i sprzęt. W ostatnich latach firma zainwestowała we własną emaliernię, nowoczesne zaawansowane technologicznie prasy (CNC controlled), roboty spawalnicze oraz wycinarki laserowe. Najnowszy sprzęt gwarantuje powtarzalność, precyzję i wysoką jakość najdrobniejszych elementów.